LEGEND. Jurmala

VILLA TIFFANY

LEĢENDA

Villa Tiffany – Villai Tiffany LEGEND. kvartālā ir īpaša loma – radīt neaizmirstamu skaistuma un dzīvesprieka atmosfēru. „Tiffany – labākā vieta pasaulē, kur nevar notikt nekas slikts” – Odrija Hepberna, „Brokastis pie Tifanija”.

Pēc kulta filmas „Brokasts pie Tifanija” iznākšanas uz kino ekrāniem, Tiffany kļuva par īpašības vārdu. Tas simbolizē spozmi, skaistumu un dzīvesprieku, jēdzienus, ko saprot ikvienā valstī un jebkurā valodā.

Nelielā divstāvu privātmāja, arhitektūras piemineklis, Villa Tiffany ir detalizēti un rūpīgi atjaunota, cienot un uzmanīgi saglabājot tās raksturīgo Jūrmalas tēlu. Tajā pašā laikā ēka ieguvusi jaunu detaļu – spārnu, kas analoģisks tam, kāds bija ēkai, kurā dzīvoja filmas „Brokastis pie Tifanija” galvenā varone Golaitlī jaunkundze.

Kvartāla LEGEND. iedzīvotājiem būs unikāla iespēja katru dienu brokastot pie Tifanija, jo tieši šīs ēkas pirmajā stāvā atradīsies omulīgs kluba veida restorāns. Pa dienu gaišais, ērtais restorāns-vinotēka aicina ģimenes pusdienās, bet vakarā – uz draudzīgu sarunu ar kaimiņiem un draugiem pie glāzes vīna (tieši no pagraba!) un vieglām uzkodām. Jebkuru ēdienu no restorāna ēdienkartes vai pēc speciāla pasūtījuma gatavotu, Jums piegādās uz mājām pusdienu vai svinību galdam.
http://www.memories-restorans.lv
1 Stāvs2 Stāvs3 Stāvs