LEGEND. Jurmala

VILLA HEPBURN

LEĢENDA
 
Izcila aktrise, cilvēks ar plašu sirdi, apburoša sieviete, Odrija Hepberna kļuva par aristokrātiskas vienkāršības un dabiskuma iemiesojumu. Viņas grācija un dabiskais skaistums iedvesmoja māksliniekus, modelistus un pat arhitektus.
 
ARHITEKTŪRA
 
Ēka, kas veltīta Odrijai, līdzīgi viņai, ir gaismas caurvīta, eleganta un organiski iekļaujas klasiskajā Jūrmalas arhitektūrā.

Fasādes dekoratīvo elementu mežģīņu motīvi ir Odrijas Hepbernas mežģīņu kleitu iedvesmoti. Tie ideāli iekļaujas Jūrmalas vēsturiskajā apbūvē. Savukārt fasāžu stingrā ģeometrija, formu un līniju precizitāte un lakonisms aizgūti no Pītera Mondriāna glezniecības.
 
APRAKSTS
 
Villā Hepburn atrodas omulīgs spa komplekss ar baseinu, tvaika pirti un saunu, procedūru kabineti, trenažieru zāle un jogas nodarbību zāle.

Četrstāvu ēkā ar panorāmas liftu tiek piedāvāti 27 dzīvokļi no 60 līdz 250 m2, 54 vietas pazemes autostāvvietā, iebrauktuve stāvvietā no Bulduru prospekta puses. Griestu augstums dzīvokļos – 3 metri.
 
SPA
 
LEGEND kvartāla iedzīvotājiem ir iespēja dažādot savu atpūtu un parūpēties par veselību privātajā spa kompleksā. Veselīga un harmoniska dzīvesveida ideja ir tuva ne tikai dabīga skaistuma un izsmalcinātības simbolam Odrijai Hepbernai, bet arī LEGEND projekta radītājiem.

Villas Hepburn pirmajā stāvā atradīsies atpūtas un veselības stūrītis. Sporta nodarbības trenažieru zālē ar kardio-trenažieri vai jogas nodarbību zālē ir lielisks veids, kā uzlādēt sevi ar dzīves enerģiju. Iekšējā līdzsvara atgūšanai un atpūtai jebkurā gadalaikā darbosies spa komplekss ar lielu peldbaseinu, tvaika pirti, saunu, džakuzi un atpūtas istabām, kas būs pieejamas tikai LEGEND iedzīvotājiem un viņu viesiem. Divos masāžas kabinetos varēs izbaudīt veselīgas un atjaunojošas ķermeņa un sejas kopšanas procedūras, ko piedāvās Latvijas vadošie spa speciālisti.
 
INTERJERI
 
Saviesīgā zāle rada svētku sajūtu; īpaši gaismas atriji piepilda telpu ar maigu gaismu.
0 Stāvs1 Stāvs2 Stāvs3 Stāvs4 Stāvs